Menu

Menu

ForsideNyhederKalenderGavekortHandel & ErhvervOmBliv medlemMedlemmerArrangementerKontaktLedige erhvervslejemålStart virksomhedÅbningstiderUdviklingsrådByerFormålØU filmHvem er vi?OrganisationProjekterMøder - ReferaterVedtægterÅrsmøderBorgerforeningMereKulturdageneSkulptur ØlgodBosætningUdviklingsplanerInstitutionerForeningerVigtige tlf.nr.
Ølgod
Foto:

De sidste vindere af gaveregnen er fundet

Listen med de sidste vindere er offentliggjort.

De sidste vindere af den store gaveregn er fundet. Se dem her!

 

Sponsor Værdi i kr. Gave Vinder
Advokaterne Graven Nielsen & Kokkenborg 500 Ølgod Gavekort Mona Andersen
Advokaterne Graven Nielsen & Kokkenborg 500 Ølgod Gavekort Karen Frifelt
Advokaterne Graven Nielsen & Kokkenborg 500 Ølgod Gavekort Preben Christiansen
Advokaterne Graven Nielsen & Kokkenborg 500 Ølgod Gavekort Henriette Smidt Høgfeldt
Advokaterne Graven Nielsen & Kokkenborg 500 Ølgod Gavekort Karina Guldager
BDO 450 Sportstaske og paraply Kirsten Vang
Blomster Hjørnet 100 Gavekort Gutli Andersen
Blomster Hjørnet 100 Gavekort Rikke Svarre
Blomster Hjørnet 100 Gavekort Pia Nybroe
Blomster Hjørnet 100 Gavekort Anja Hansen
BR-EL 100 Gavekort Ole Eskildsen
BR-EL 100 Gavekort Børge Pedersen
BR-EL 100 Gavekort René Nørgaard Hansen
Café Den Fingernemme 250 Gavekort Freja Nørremark
Café Den Fingernemme 250 Gavekort Pia Aarup
Café Den Fingernemme 250 Gavekort Marian Stiseb
Café Den Fingernemme 250 Gavekort Steffen Dalgas
Café Den Fingernemme 250 Gavekort Hanne Gjødsbøl
Café Den Fingernemme 250 Gavekort Hans Erik Andersen
Den Jyske Sparekasse 500 Sack It højtaler Pia Mikkelsen
Din Tøjmand Henrik 200 Gavekort Johanne Gravesen
Din Tøjmand Henrik 200 Gavekort Laila Wentzel
Din Tøjmand Henrik 200 Gavekort Frederik Jensen
Din Tøjmand Henrik 200 Gavekort Rikke Svarre
EDC Mæglerne 250 Fodbold og Ølgod Gavekort Janni Olsen
EDC Mæglerne 250 Fodbold og Ølgod Gavekort Else Hansen
EDC Mæglerne 250 Fodbold og Ølgod Gavekort Sonja Birk
EDC Mæglerne 250 Fodbold og Ølgod Gavekort Ninna Sørensen
Fri BikeShop 249 Cykellygte Brita Brun
Fri BikeShop 349 Cykellygte Charlotte Nørremark
Fru Vestkær 749 Glasvase i grå fra Speedtsberg Hans Gade Mikkelsen
Gravesen Jørn ApS 500 Ølgod Gavekort Esther Serup
Gravesen Jørn ApS 500 Ølgod Gavekort Ejner Strø,gard
Hotel Hjedding 500 Gavekort Heidi Møller Nielsen
Hotel Hjedding 500 Gavekort Marie Grønlund
Hotel Hjedding 500 Gavekort Knud Sonne Jensen
HTH 200 Ølgod Gavekort Kaj Haahr
HTH 200 Ølgod Gavekort Sigita
Imerco 300 EB fyrfadsstager Lillian Thorlund
Imerco 300 EB vase Marianne Kirkegaard
Just for You 150 Gavekort Kenneth Akselsen
Just for You 150 Gavekort Sinne Marker
Just for You 150 Gavekort Gitte Dinesen
Just for You 150 Gavekort Kenneth N. Simonsen
Larsen Porte 280 2 Flasker rødvind Søren Mikael Pedersen
Larsen Porte 280 2 Flasker rødvind Leif Pedersen
Lpm Production 500 Ølgod Gavekort Ingelise Nielsen
Lpm Production 500 Ølgod Gavekort Line Gravesen
Maggie's Brugskunst 300 Gavekurv Solvej Mortensen
Maggie's Brugskunst 300 Gavekurv Kirsten Jensen
Maggie's Brugskunst 300 Gavekurv Karen S. Pedersen
Matas 199 Gaveæsken: My moments by Matas Kenneth Akselsen
Andersens VVS 570 Brusestang Heidi Rasmussen
Nørgaard Andersen Optik ApS 250 Gavekort Birthe Seppesen
Nørgaard Andersen Optik ApS 250 Gavekort Gitte Hedeager
Nørgaard Andersen Optik ApS 250 Gavekort Inge Marie Nielsen
Nørgaard Andersen Optik ApS 250 Gavekort Marie Grønlund
Rebus 220 Mino Bluetooth højtalere  Ditte Kleinberg
Rebus 220 Mino Bluetooth højtalere  Jeanette Hansen
Rebus 799 Lexon Large Duffle bag  Karen Marie Jensen
Rema 1000 250 Købmandskurv Louise Andersen
Rema 1000 250 Købmandskurv Eva Sørensen
Salonen v/Inger Pugholm 150 Produkter Jeanette Hansen
Salonen v/Inger Pugholm 150 Produkter Mille Waldstrøm
Salonen v/Inger Pugholm 150 Produkter Benjamin Palmuig
Samstyrken 200 Gavekort Marianne Hauge
Samstyrken 200 Gavekort Agny Andersen
Samstyrken 200 Gavekort Ingelise Kousgaard
Spisehuset Pagoden 250 2 flasker gløgg Pia Aarup
Spisehuset Pagoden 250 2 flasker gløgg Hanne Mejer
Sportigan 250 Gavekort Niklas Lund
Sportigan 250 Gavekort Hardy Johannesen
Sportigan 250 Gavekort Jeanette Hansen
Sportigan 250 Gavekort Anne Marie Lund
Sydbank 300 Sportstaske med indhold Stinne L. Hansen
Sydbank 300 Sportstaske med indhold Birthe Jeppesen
SØS 200 Gavekort Karen Frifelt
SØS 200 Gavekort Carsten Thermansen
SØS 200 Gavekort John Jonasen
SØS 200 Gavekort Lars Stampe
SØS 200 Gavekort Birgit Larsen
SØS 200 Gavekort Hanne Andersen
SØS Sko 200 Gavekort Sabine K. Møbjerg
SØS Sko 200 Gavekort Dorthe Hedegaard
SØS Sko 200 Gavekort Ida Brun
SØS Sko 200 Gavekort Anette Jensen
Trappefabrikken 500 Gavekort til Ølgod Poul Christensen
Ugeavisen 250 Fordelsbog Tove Kristensen
Ugeavisen 250 Fordelsbog Annie Hykkelbjerg
Woman Hair Styling 250 Gavekort Anita Kristensen
Woman Hair Styling 250 Gavekort Lyubov Rodzinska
Woman Hair Styling 250 Gavekort Ole Bondesen
Woman Hair Styling 250 Gavekort Jette Kærvang
Ølgod Apotek 250 Hudplejeprodukter Søren Bergmann
Ølgod Apotek 250 Hudplejeprodukter Jette Nielsen
Ølgod Bageri 150 Gavekort Tage Boutrup
Ølgod Bageri 150 Gavekort Jakob Lund
Ølgod Bageri 150 Gavekort Henrik Ørum
Ølgod Bageri 150 Gavekort Valborg Jensen
Ølgod Bryghus 100 Gaveæske med tre øl Kirsten Kjærsgaard
Ølgod Bryghus 100 Gaveæske med tre øl Heidi Møller Nielsen
Ølgod Bryghus 100 Gaveæske med tre øl Annie Hykkelbjerg
Ølgod El-service 200 Gavekort Marianne Frøsig
Ølgod Entreprenør 250 Vin og konfeti Dork Pedersen
Ølgod Entreprenør 250 Vin og konfeti Mona Nahnsen
Ølgod Erhvervspark 600 Gavekurv med specialiteter Hanne Jepsen
Ølgod Flytte og Minitransport 500 Gavekort til Ølgod Elsebeth Hauge
Ølgod Flytte og Minitransport 500 Gavekort til Ølgod Palle Bjerge
Ølgod Flytte og Minitransport 500 Gavekort til Ølgod Lene Thorborg
Ølgod Gulve og Herning Gulve 349 Bona Spray Mop Mia S. Klyver
Ølgod Hallerne 600 2 måneders medlemskab til fitness Brian Simonsen
Ølgod Tekniske Værker 400 Gavekort til Ølgod Heidi Boer
Ølgod Tekniske Værker 400 Gavekort til Ølgod Jette Fisker
Ølgod VVS og Energi 325 Hansgrohe Crometta brusesæt Jes Achermann
Ølgod VVS og Energi 375 Danfoss Eco termostat Kirsten Nielsen
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Nanna Egknud
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Majbritt P. Nielsen
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Bodil Haahr
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Ruth Sørensen
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Tina Kristiansen
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Tove Fredensborg
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Chanette Møller
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Anne-Marie Hansen
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Annalise Kristensen
Ølgod Handel og Erhverv 250 Peter Ingemann Anne Marie R. Sørensen

Alle vindere har fået direkte besked. Der har dog været problemer med enkelte e-mail adresser. Mener du derfor at du er en af de heldige vindere, men ikke har hørt fra os, så bedes du kontakte Kirstine Faber Krog på e-mail: kl@olgod.dk

torsdag 27 dec 2018 - Kirstine Faber Lauritsen